Sport.pl

Artur Szpilka - Manuel Quezada. Wynik walki. Kto wygrał? Werdykt

Artur Szpilka - Manuel Quezada kto wygrał? Walka odbyła się w USA w nocy z piątku na sobotę o 3. Relacja na Sport.pl

Wynik i przebieg walki może znaleźć od rana na Sport.pl

 

- Nastawiam się na trudną przeprawę, bo ten facet walczył z czołówką światową. Oczywiście wychodzę po swoje, lecz muszę się też liczyć z tym, że walka może być ciężka - mówi już w Chicago Artur Szpilka (18-1, 13 KO), który jutrzejszej nocy spotka się z Manuelem Quezadą (29-9, 18 KO).


- Cieszę się, że znów mogę się pokazać tu w Chicago polskim kibicom. Quezada wytrzymał pełen dystans z Arreolą czy Cunninghamem, więc na nokaut się nie nastawiam. To po prostu kolejny etap i przeszkoda w mojej karierze, którą muszę pokonać. I zrobię to. Po tym występie usiądę z trenerem oraz menadżerami i będziemy dyskutować na temat kolejnych walk, a także rywali. Być może pod koniec roku stanę naprzeciw Steve'a Cunninghama - powiedział pięściarz z Wieliczki, który porzucił wszystko i przeprowadził się do Houston, gdzie trenuje pod okiem cenionego szkoleniowca Ronniego Shieldsa.


- Póki co wszystko idzie po mojej myśli. Cała ta nowa otoczka działa na mnie podwójnie mobilizująco. Mam świetnego trenera. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale najważniejsze, że obu nam na tym zależy i chcemy zmian na lepsze. I będzie coraz lepiej - zapewnia wysoko notowany w wadze ciężkiej Polak.


Poznaj Edytę Zając, zjawiskową dziewczynę Jakuba Rzeźniczaka



Śledź Polska - Gruzja w aplikacji Sport.pl Live