Ekstraklasa. Gra Ekstraklasa. Bełchatów - Korona. Korona prowadzi 1:0! Transmisja, na żywo, online tv, stream!

Do przerwy Korona Kielce prowadzi z Bełchatowem 1:0! Gdzie obejrzeć mecz PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce w ekstraklasie? Relacja na żywo na Sport.pl od 20:30 we wtorek. Gdzie stream? Transmisja w Canal+ od 20:25. Multiliga w Canal+ Sport od 19:00. Stream na canalplussport.pl.

Do przerwy Korona Kielce prowadzi w Bełchatowie 1:0! Gola dla gości strzelił wspaniałym strzałem Jacek Kiełb.

Dla podopiecznych Kamila Kieresia porażka we wtorkowym meczu oznacza pożegnanie z Ekstraklasą - po niedawnym przegranym spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz 1:4 ich sytuacja bardzo się skomplikowała. - Nadal myślę pozytywnie - podtrzymuje nadzieje trener z Bełchatowa.

W lepszej, ale wcale nie w bezpiecznej, sytuacji są zawodnicy Ryszarda Tarasiewicza. W ostatnim ligowym meczu nadzieje zostały przywrócone po pokonaniu Piasta Gliwice 2:1