Ekstraklasa. Gra Ekstraklasa. Zawisza - Piast. Do przerwy remis 0:0. Transmisja, na żywo, online tv, stream!

Do przerwy w Bydgoszczy bezbramkowy remis. Gdzie obejrzeć mecz Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice w ekstraklasie? Relacja na żywo na Sport.pl od 20:30 we wtorek. Gdzie stream? Transmisja w Canal+ Sport2 od 20:25. Multiliga w Canal+ Sport od 19:00. Stream na canalplussport.pl.

Sytuacja w tabeli Ekstraklasy robi się bardzo ciekawa. Walka o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie się toczyć do ostatniej minuty.

W ekipie gości nie gra kontuzjowany najskuteczniejszy strzelec ligi, Kamil Wilczek. Strzelec 20 goli w Ekstraklasie narzeka na uraz stawu skokowego, którego nabawił się w ostatnim spotkaniu przeciwko Koronie Kielce.

Śledź relację na żywo w aplikacji Sport.pl

<div class="gazetaVideoPlayer"><a href="http://www.sport.pl/pilka/10,82382,17994707,Korupcja_w_FIFA__Wilkowicz__Aresztowania_dzialaczy.html">Korupcja w FIFA. Wilkowicz: Aresztowania działaczy FIFA to może być dopiero początek</a><div><iframe src="http://www.gazeta.tv/plej/19,82382,17994707,video.html?autoplay=true" width="620" height="384" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe></div></div>