Ekstraklasa. Gra Ekstraklasa. Zawisza - Piast. Do przerwy remis 0:0. Transmisja, na żywo, online tv, stream!

Do przerwy w Bydgoszczy bezbramkowy remis. Gdzie obejrzeć mecz Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice w ekstraklasie? Relacja na żywo na Sport.pl od 20:30 we wtorek. Gdzie stream? Transmisja w Canal+ Sport2 od 20:25. Multiliga w Canal+ Sport od 19:00. Stream na canalplussport.pl.

Sytuacja w tabeli Ekstraklasy robi sie bardzo ciekawa. Walka o pozostanie w najwyzszej klasie rozgrywkowej bedzie sie toczyc do ostatniej minuty.

W ekipie gosci nie gra kontuzjowany najskuteczniejszy strzelec ligi, Kamil Wilczek. Strzelec 20 goli w Ekstraklasie narzeka na uraz stawu skokowego, ktorego nabawil sie w ostatnim spotkaniu przeciwko Koronie Kielce.