Finał Ligi Europy. Dnipro - Sevilla. Krychowiak GOL!!! Polak wyrównuje!

Grzegorz Krychowiak strzelił wyrównującego gola w finale Ligi Europy! Zobacz gola!

W finale Ligi Europy Grzegorz Krychowiak strzelił wyrównującego gola! Polak płaskim strzałem z 12 metrów pokonał bezradnego Bojkę!

Pierwszą bramkę meczu w 7. minucie strzelił Nikola Kalinić i dał prowadzenie Ukraińcom. 21 minut później Grzegorz Krychowiak dobrze znalazł się w polu karnym i sprytnym, płaskim strzałem wyrównał wynik spotkania.

Kilka chwil później Bacca otrzymał fantastyczne podanie od Reyesa, minął bramkarza i trafił do pustej bramki. Sevilla prowadzi z Dnipro 2:1.

W 44. kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Rotań i wyrównał na 2:2.

Do 73. minuty trzeba było czekać na kolejnego gola. Ponownie strzelił Bacca i ponownie po znakomitym prostopadłym podaniu, tym razem od Vitolo.