Manchester United zremisował z Arsenalem. Zobacz bramki, gole. Premier League [WIDEO]

Manchester United zremisował z Arsenalem Londyn 1:1 na Old Trafford. Gole strzelali Ander Herrera i Theo Walcott. Na kwadrans przed zakończeniem meczu z boiska zszedł kontuzjowany David de Gea, a w jego miejsce pojawił się Victor Valdes.

W meczu 37. kolejki Premier League Manchester United zremisował z Arsenalem Londyn 1:1. Walka o podium wkroczyła w decydującą fazę - obie ekipy mają wciąż szansę na wicemistrzostwo Anglii.

Przewaga "Czerwonych Diabłów" została udokumentowana już w 30. minucie po golu Andera Herrery, który kapitalnym wolejem pokonał Davida Ospinę. Asystę przy trafieniu Hiszpana zaliczył Ashley Young.

W 82. minucie wyrównał sprytnym strzałem Theo Walcott. Anglik przedarł się na skrzydle, ograł Blacketta i pokonał Victora Valdesa, który w 74. minucie zmienił kontuzjowanego Davida de Geę.