Bayern - Barcelona. Bayern wygrał. Zobacz bramki! Skróty [WIDEO]

Bayern wygrał z Barceloną. Zobacz wszystkie bramki. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

W 7. minucie bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Xabiego Alonso perfekcyjnie wykończył strzałem głową Mehdi Benatia.

Osiem minut później znakomitą akcję rozpoczął Messi podając prostopadle do Suareza, ten podał do Neymara, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w pustej bramce.

W 29. minucie niemalże po identycznej akcji gola znów strzela Neymar i jest 2:1 dla Barcelony.

W 59. minucie Robert Lewandowski dostał piłkę na linii pola karnego, w miejscu minął jednego z obrońców i oddał perfekcyjny strzał przy słupku. Była to bramka wyrównująca wynik spotkania na 2:2.

Piętnaście minut później Mueller wyprowadza Bayern na prowadzenie 3:2. Schweinsteiger cofa krótką piłkę do Muellera, a ten precyzyjnym strzałem pokonuje Ter Stegena.