Sport.pl

Wasz Wituś nadaje z padoku - GP Niemiec

No słuchajcie, jakieś niże nam tu od Was chyba przywiało, bo strasznie zimno. Założyłem golf.

Zrobiła mi go Oksana jak zobaczyła, że wyciągam z szafy prezent urodzinowy od Jensona.

Chyba powinienem jej podziękować. Chodź Oksana, kupię ci rożka. Jaime sprzedaje.

 

No dobrze, co tam u mnie. Nowy dzień, nowe frustracje. Jak już Wam powiedziano, poszedłem sobie z Sebastianem pograć w piłkę. I ja naprawdę nie rozumiem. Wszyscy się rzucili na niego...

 

Germany's Red Bull Formula One World Champion Sebastian Vettel (R) hugs his

 

A przecież to ja jestem faster than Alonso.

Wróciłem naburmuszony do pokoju, a tu mi jeszcze, wyobraźcie sobie, Nick przez pół godziny przed zaśnięciem opowiadał nie muszę Wam chyba mówić o kim.

 

Chyba mu nie powiem co widziałem na konferencji prasowej.

 

Nico tu taki skamieniały, niezdobyty, a widziałem jaki wcześniej podniecony jeździł z Michaelem zabytkowymi samochodami. Blacharz.

Dobrze, że nie powtórzyli błędu Alonso i nie wybrali się na przejażdżkę tuż przed wyścigiem. Jego pogoń za ciężarówką ( to nie ja śpiewałem "panie szofer gazu", nie wierzcie w plotki)...

Źle się dla niego skończyła:

Wiecie, że zaglądanie do garażu Fake Lotusa to moje guilty - pleasur'owe hobby, więc chodźmy. A co tam się dzieje, co mi Heikki opowiadał. Jechał sobie Fake Lotus przez padok, a tu im wyskakuje nagle Karun Ch..Cszcz, no ten co już jeździł, (halo Oksana?) Karun Chandhok odziany w zielone barwy i mówi, że jest ich nowym fake kierowcą.

Miny im zrzedły jak zobaczyli Jarno z pustym kartonem przed garażem.

No ale dobra dziewczęta, widzicie, że nic się tu wiele ciekawego nie dzieje, w McLarenie znowu ktoś im włączył nową płytę Nicole...

 

A ja nie mogę się tym razem spóźnić na obiad. KszshzhBOOM! What the?

No tak, oczywiście, spóźnij się Wituś na obiad, znowu mu Nick żadnych truskawek w kompocie nie zostawi. Webbo, wiesz jak to jest.

Red Bull Formula One driver Mark Webber of Australia grimaces as he arrives in the paddock for the German F1 Grand Prix at the Nuerburgring circuit July 21, 2011. REUTERS/Alex Domanski   (GERMANY)

Wasz Wituś

Więcej o: