Sport.pl

Uwaga! Kamil Stoch atakuje!

Piłka nad siatką! Udało się!

Kamila Stocha w roli siatkarza można było obserwować podczas charytatywnego meczu gwiazd w Szczecinie, który odbył się w sobotę. Tak jak wcześniej donosiłyśmy, skoczkowie połączyli siły z siatkarzami w szczytnym celu, a w trosce o zdrowie i życie tych pierwszych, składy wymieszano. I tak, w drużynie "Szczecin" wystąpili m.in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot, a ze znanych siatkarzy chociażby Jakub Markiewicz i Stanisław Pieczonka. Po drugiej stronie siatki w zespole "Gwiazd" zagrali Krzysztof Miętus, Jakub Kot i serwismen Grzegorz Sobczyk, wspierani przez doświadczonych ligowców: Roberta Prygla i Marcina Nowaka.

Nie wiemy jakim wynikiem zakończył się mecz, ale możemy Was zapewnić, że żadnemu skoczkowi nie stała się krzywda. Ba, na parkiecie objawiło się kilka talentów, a MVP meczu zgodnie okrzyknięty został Maciej Kot.

Zdjęcia z imprezy znajdziecie w naszej galerii, a na koniec zostawimy Was z radą i kalkulatorem. W składzie obydwu drużyn poza gwiazdami znalazło się również miejsce dla zwykłych śmiertelników, którzy udział w imprezie wylicytowali na specjalnej aukcji. Chłopiec występujący w barwach Szczecina za tę przyjemność zapłacić musiał 680 złotych. Macie cały rok na zbieranie.

Więcej o: