Sport.pl

To jeszcze nie koniec muzycznych talentów skoczków narciarskich

Nie żebyśmy były zaskoczone.

Wszystko zaczęło się od gitarowej zagadki Thomasa Morgensterna. Same wówczas w nieco powątpiewającym tonie zasugerowałyśmy, że skoczek jest raczej dopiero na początku swojej przygody z muzyką i póki potrafi zagrać kilka pierwszych akordów z ogranej do bólu piosenki. Cofamy. Przy okazji riserczu do wczorajszych metamorfoz natknęłyśmy się na zdjęcie pochodzące z 2007 roku, które udowadnia, że Morgi chłopcem z gitarą jest już od dawna. Ta dam:

 

Przy okazji performensu Morgensterna ujawniłyśmy zdjęcie kolejnego gitarzysty w stawce, Toma Hilde. Okazuje się jednak, o czym doniosła nam pati, że z naszego Hildzika jest prawdziwy renesansowy Jean Michel Jarre.

 

 

Nie możemy przy tej okazji nie rozstrzygnąć konkursu na to, co też na swojej gitarze wygrywał norweski skoczek. Oczywiście my same nie mamy najmniejszego pojęcia, ale obiecaną nagrodą honorujemy sugestię, która najbardziej przypadła nam do gustu. Za rozległą wiedzę ze skoczni narciarskich wygrywa komentarz czytelniczki bardal.is.mine:

"To nie jest gitara Toma (w sensie - nie jest jego prywatną własnością), tylko fińskiego skoczka Ville Kantee, wokalisty zespołu The Kroisos :) Zresztą, zobaczcie sobie na stronie the-kroisos.com - na samym dole jest ta gitara. Jeśli się nie mylę, to ten instrument został nazwany przez Kantee Pink Princess, ale nie jestem pewna. A co Tom przygrywa - pewnie Metallicę, swój ukochany zespół."

Droga bardal.is.mine, specjalnie dla Ciebie (czy tego chcesz czy nie) obiecany Tom Hilde na basenie:

 

 

Ale nic się drogie dziewczęta nie martwcie. Mamy dziś dla Was kolejną zagadkę: co na poniższym zdjęciu robią poniżsi panowie?

 

 

Do wygrania nagie klaty Morgensterna i Schlierenzauera na wspólnym zdjęciu.

ruby blue

Więcej o: