Sport.pl

Thomas Morgenstern ma dla Was zagadkę muzyczną

Po ilu nutkach się uśmiechniecie rozpoznacie?

Wiecie jak to jest z tymi chłopcami i gitarami. Aha, nie powiedziałyśmy chyba, że zagadka muzyczna wykonana jest na gitarze. No to jeszcze raz: wiecie jak to jest z tymi chłopcami i gitarami. Ktokolwiek za gitarę by nie chwycił, już za sam fakt chwycenia ma dodatkowe pińcet punktów do wszystkiego, a punkty za grę oscylują w przedziałach plus nieskończoności.

Nie inaczej było w przypadku Thomasa Morgensterna, a na wieść o tym, że skoczek zamieścił na swojej stronie nagranie z gitarą i rozporządził zgadywanie wykonywanego utworu, ożywiła się nawet najbardziej sceptyczna wobec jego urody część redakcji.

Ahaaa, o takie granie chodzi. Spod znaku naszych wycieczek klasowych w podstawówce i gimnazjum, na których okazywało się, że absolutnie wszyscy potrafią grać na gitarze, czytaj: wybrzdąkać kilka pierwszych taktów z Nothing Else Matters Metallici.

Wygląda na to, że takim numerem popisowym chłopców zza naszej zachodniej granicy było Smoke on the water, bo od razu przypomniały nam się jeszcze bardziej nieudolne, ale równie pocieszne próby Sebastiana Vettela:

Ups, chyba zepsułyśmy zagadkę Morgiemu. Ale za to możecie zgadywać co też na swojej różowiutkiej gitarce przygrywa Tom Hilde.

 

 

Do wygrania zdjęcie Toma Hilde z basenu.

ruby blue

Więcej o: