Sport.pl

Wygląda na to, że wcale nie wszyscy skoczkowie nie lubią striptizu

Janne Ahonen, kiedy chce, potrafi się uśmiechnąć, a my, czy chcemy czy nie, zrobić wtfa.

O tym, że rozbierające się panie nie są bynajmniej ulubioną rozrywką skoczków narciarskich (z zastrzeżeniem, że panie są obce, a miejsca publiczne), zawyrokowałyśmy nie tak dawno temu, kiedy prezentowałyśmy Wam zmagania skoczków z dziwaczną ceremonią wręczania koszulek z numerem startowym w Planicy. Przypomnijmy sobie te spanikowane reakcje naszych milusińskich:

W ostatnim zdaniu tamtego tekstu napisałyśmy: "Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby na scenie przebywał wówczas Janne Ahonen?" A myśl tę zwieńczyłyśmy zdjęciem:

No i wywołałyśmy Ahonena z lasu. Jego reakcja na otoczenie roznegliżowanych pań jest jednak zgoła odmienna od naszych ówczesnych wyobrażeń:

Nie mamy pojęcia kim są owe niewiasty ani w jakich okolicznościach zostało zrobione znalezione dziś przez nas zdjęcie, ale wcale byśmy się nie zdziwiły, jeśli okazałoby się, że miejscem akcji jest Słowenia.

Ten tekst nie zmierza bynajmniej do żadnego meritum, dlatego by nie marnować akapitu na zbędne słowa, wyraźmy całe nasze aktualne odczucia miną Thomasa Morgensterna:

Austria's Thomas Morgenstern concentrates for his trial jump before the Large Hill Team Ski Jumping World Cup competition in Willingen, January 29, 2011. REUTERS/Alex Domanski (GERMANY - Tags: SPORT SKI JUMPING)

 

ruby blue

Więcej o: