Sport.pl

Dużo zdjęć z wakacji Jensona Buttona

A w bonusie jeszcze jedna przyjemna reklama z Jensem bez Jessicy i ani kawałkiem szamponu przeciwłupieżowego na horyzoncie.Wygląda na to, że Hawajski sylwester kierowcy i jessybondgirl przeciągnął się w regularne wakacje, które para spędza na wygrzewaniu się na plaży, gimnastyce oraz przede wszystkim robieniu sobie i najbliższemu otoczeniu słodkich fotek, w których publikowaniu lubuje się zwłaszcza panna Michibata. (Nie, w ogóle nie przemawia przez zazdrość, okres i frustracja). Jeśli jesteście zainteresowane tym jak wyglądają wakacje Jensa, zajrzyjcie koniecznie do naszej sponsorowanej przez Agatę i Martę galerii, gdzie znajdziecie takie, między innymi, skarby:

 

 

 

 

 

 

 

 

A jeśli, tak i jak my, tęsknicie do bardziej bladego i krótszo-włosego oblicza Jensona, a w szczególności jego cudnego akcentu i poczucia humoru, razem z Małgo zapraszamy do obejrzenia dość nietypowego spotu reklamowego, w którym Button wciela się w rolę kierowcy taksówki:

 

 

 

 

 

Uczucia, jakie wyzwala w nas dziś Jenson Button: zrobić z niego poduszkę. Albo nie, zabrać do domu na kolację i przedstawić mamie jako długo oczekiwanego oficjalnego narzeczonego. Nie sądzicie, że nadawał by się idealnie?

 

 

ruby blue

Więcej o: