Sport.pl

Button i Hamilton - bromance w McLarenie kwitnie

Na planie spotu reklamowego polskiej firmy.

 

 

 

 

Jak być może pamiętacie, na początku tego roku umowę parntersko-sponsorską z brytyjskim teamem nawiązała polska firma maklerska, czego owocem było powstanie dwóch hulających w naszych krajowych stacjach telewizyjnych spotów reklamowych. Natknęłyśmy się dziś na sympatyczny filmik z making-offem. W całości niemal, co prawda, wypełniony oficjalnymi wywiadzikami, ale w tych kilku ujęciach pomiędzy widać jak na dłoni naturalną, ekhm, chemię  między panami.

 

 

 

 

Sam Jenson przyznaje zresztą, że łączy go z partnerem z zespołu wiele wspólnego i poza torem dogadują się naprawdę dobrze. A naszym zdecydowanie ulubionym momentem filmiku jest uwaga poczyniona przez Lewisa w stronę oddającego się zabiegom fryzjerskim Jensona: "To nic nie pomaga". Ho -ho.

 

Tak czy inaczej, Jens i Lewis wyrastają do miana ulubionego formułowego bromancu Ciach. Naturalnym wyborem byłaby tu słynna przyjaźń Bobby'ego z Alonso, ale panowie coś się słabo afiszują, koniecznie trzeba ich zaangażować do wspólnej reklamówki chłodziarko-zamrażarki. Natenczas: Buttmilton FTW!

 

ruby blue

Więcej o: