Sport.pl

Z cyklu: Ciacho Niedoceniane - Sami Khedira

Bardzo świeży i bardzo apetyczny powiew egzotyki, nie wiedzieć czemu (no dobra wiedzieć, ale się za to wstydzić) wiecznie zagubiony gdzieś między wytrzeszczem Ozila, klatą Mario Gomeza i uśmiechem Poldiego.

 

 

 

 

Jak się zatem rzekło w tytule, ten pan na zdjęciu przed Wami Sami Khedira, któremu ksywki jeszcze nie zdążyłyśmy mu wymyślić ("lubię mieć przylizane włosy, ale i tak jestem seksowny") To na razie wersja robocza), ale to tylko kwestia czasu. Wspomniane wcześniej egzotyczne rysy, zawdzięcza swojej ojcu pochodzącemu z Tunezji,  a 3-dniowy zarost i włosy "na Ramosa' sobie.

 

 

 


Sami Khedira

 

 

 


Występuje w reprezentacji Niemiec, w której trykocie biegał po murawach RPA, gdzie na pierwszy plan wysunął się dopiero w ostatniej chwili, strzelając zwycięskiego gola dla Mannschaftu w meczu o 3 miejsce z Urugwajem. Agencje fotograficzne pocykały mu kilka ładnych fotek, został nawet Mundialowym Ciachem Dnia, ale zostanie Mistrzami Świata przez Hiszpanów 24h później bynajmniej w zdobyciu większej ilości metrów kwadratowych w ciachowych sercach mu nie pomogło.

 

 

 


Sami Khedira

 

 

 


Czego rzecz jasna nie można powiedzieć o sercu Jose Mourinho, który to ściągnął go ze Stuttgartu do szeregów swojej królewskiej armii za kwotę 14 mln euro. Ciacha przynajmniej z dwóch powodów twierdzą, że to dobry ruch:

 
a) każdy pretekst do pokazania klaty takim jest...

 

 

 


Sami Khedira

 

 

 


b) biały to z pewnością jego kolor....

 

 

 


sami khediraa

 

 

 


Przechodząc jednak do mniej słodkich wiadomości: widywany jest z pewną blondwłosą panią, której twarz podejrzanie przypomina nam wyrób woskowy. Ta pani to Kathrin Breitmaier, niemiecka modelka, która na szczęście rzadko publicznie uwiesza się na jego ramieniu. Co nie znaczy, że ją lubimy.

 

 

 


sami khedira

 

 

 


I wcale nie jesteśmy pewne, czy to nie pamiątkowa fotka z muzeum figur woskowych.

 

 


Z rzeczy bardziej pewnych:

 
- co najmniej nieprzyzwoicie apetycznie prezentuje się na tle sielskiego krajobrazu.

 

 

 


LERUM, SWEDEN - JUNE 17: Sami Khedira of the U21 German National Team poses at the Naeaes Fabrika hotel on June 17, 2009 in Lerum, Sweden.  (Photo by Joern Pollex/Bongarts/Getty Images)

 

 - powinien częściej zdobywać Mistrzostwo Niemiec, bo z nim mu do twarzy. Tak, nieprzyzwoicie.

 

 

 


Sami Khedira

 

 

 - cokolwiek i kiedykolwiek byście z nim nie robiły, nie każcie mu przebierać się za kameleona.

 

 

 


Sami Khedira

 

 

 


- i ostatnie...jego oczy.....jego oczy....jego oczy....

 

 


 

Sami Khedira

 

 


...hmm...hipnotyzują.

 

 

 


...i nie jesteśmy w stanie z siebie nic wykrztusić poza kluczowym: ciacho czy nieciacho?

 

 

 

Marina

 
P.S. Przysyłajcie nam swoje propozycje na Niedoceniane Ciacha Dnia! ciacha@g.pl


Więcej o: