Sport.pl

Jeszcze o Memoriale...

A jako podkład muzyczny słuzyć musi ta piosenka, śpiewana przez jakiegoś impostera Sergio Ramosa.

 

 


 

Nie da się tak łatwo zamknąć tego tematu. Po pierwsze: wciąż dostajemy od Was nowe zdjęcia, materiały i relacje. Po drugie, uparcie pojawiające się doniesienia o ich dziewczynach, nie dają się dłużej ignorować, choć bardzo ignorować je byśmy chciały...

 

 

 

Piszecie do nas o wrażeniach z Memoriału, często skarżąc się na zachowanie siatkarzy: że gwiazdorzą, że nie chcą rozdawać autografów, albo że tylko blondynkom. Ewelina, która przysłała nam masę zdjęć napisała także:

 

 

 

Chcę tylko jeszcze w skrócie coś napisać. Na spotkaniu w CH Focus nie byłam ponieważ 11godzinna podróż był na tyle męcząca,że nie miałam siły się tam udać. Chyba nie żałuję, że mnie tam nie było,bo nasi siatkarze bardzo mnie rozczarowali. Po meczach rozdawali autografy tylko z jednej strony hali (tylko Igła pofatygował się do nas-za co będę mu wdzięczna do końca życia) a w niedzielę to prawie od razu pobiegli do szatni. Bo co? Bo przegrali? I co z tego? Przecież my kibice jesteśmy z nimi na dobre i na złe, więc chyba mogli poświęcić nam trochę czasu (Brazylijczycy zrobili to za nich). A poza tym Kurek rozbawił mnie swoim podejściem do hotek-był ewidentnie zadowolony z pisków, wisków i czego nie tylko, Bartman rozdawał autografy tylko brunetkom (blondynki omijał) a w niedzielę robił co mógł, żeby zwrócić na siebie uwagę missek (gdyby potrafił to by pewnie na rzęsach stanął:)) Mimo ogromnej sympatii do Bartmana daję mu ogromnego minusa (jak stąd do Bydgoszczy) za "faworyzowanie" brunetek. Co prawda plusa też dostaje-za grę:) A misski jak misski. Miałam wrażenie, że nie wiedzą gdzie są, co robią, którzy to nasi i jaka to przedziwna dyscyplina sportu:) A Brazylijczykom dziękuję za cudowne podejście do kibiców. Widać, że nas bardzo szanują:) Mam nadzieję, że nasi mieli gorsze dni i temu tak to wyszło z tym ich zachowaniem.

 

 

 

Podobne gosz powtarzały się w wielu listach. Czyżby naszym Złocieńcom woda sodowa uderzyła do głowy? No coż, niedługo będzie można zadać to pytanie samemu trenerowi, w ramach znanej akcji portalu reprezentacja.net. Z rozgoryczenia i frustracji próbuje się tłumaczyć Michał Winiarski, ale czy nie przesadza ze słowami?

 

 

 

A na stonie Radio Polska Siatkówka możecie pooglądać filmiki z naszymi, i brazylijskimi siatkarzami. Polecamy speszony uśmiech Murilo i dociekanie, do kogo tak słodko uśmiecha się Dante Amaral bo na szczęście nie do reporterki. Za linki dziękujemy ag661.

 

 

 

Przysyłacie nam też pozbawiające złudzeń i wszelkich nadziei zdjęcia Bartka Kurka z dziewczyną, i choć bardzo starałyśmy się ich nie zauważać -dłużej już nie można. No to, skoro tak bardzo chcecie się masochizować - prosimy bardzo.

 

 

 

Na pocieszenie - zdjęcia w galerii, autorstwa wspomnianej już Eweliny, oraz Milanistki, która tak pisze o swoich fotografiach:

 


Mi się chyba najbardziej podoba zdjęcie z tyłkiem Ananieva - jakby pozował :D podsyłam jeszcze Svetoslava Gotseva - napatrzeć się na niego nie mogłam.Tak poza tym to jeszcze leżaczkowanie chłopaków, Zibiego dziwne ćwiczenia, Grucha jadący na zakupy, Rucek z synem. Zbyszek jednak ma coś z tym suwakiem.:)

 

 

 

Dziękujemy Wam serdecznie za tak wyczerpujące podsumowanie - czy tym samym temat Memoriału możemy uznać za zamknięty, czy jest jeszcze coś, co chcecie dodać?

 

 


Więcej o: