Sport.pl

Komu na mundialu kibicuje Sebastian Vettel?

Oraz którego z niemieckich piłkarzy zabrał na przejażdżkę Nico Rosberg i inne takie formułowo-piłkarskie historie.

 

 

Nie będzie raczej stwierdzeniem na wyrost powiedzenie, że mistrzostwami świata w piłce nożnej ekscytuje się cały świat. Mundialowa gorączka zawitała również do formułowego padoku. Przed weekendowym pojedynkiem Niemców z Anglią ofiarą żarciku brytyjskiego dziennikarza padł Sebastian Vettel, który dostał w prezencie zobaczcie same co.

 

 

Hehe. Cięta riposta Sebastiana jak zwykle czuwała jednak na posterunku i ubawionemu reporterowi niemiecki kierowca zaoferował podarunek w zamian - bilety powrotne z RPA dla angielskich piłkarzy. I jak się okazało, miał rację, mimo, że prorokował rozstrzygnięcie w rzutach karnych.

 

W barwach już właściwej drużyny potyczkę Brazylijczyków z Portugalią oglądali jak jeden mąż wszyscy kierowcy z tegoż właśnie kraju. Najlepiej jak zawsze prezentował się Bejbi.

 

 

 

A na samym początku mistrzostw okolicznościowy materiał z formularzami głównie niemieckimi przygotowała niemiecka telewizja. Popisy z piłką kierowców są iście imponujące. A jak radzi sobie Łukasz Podolski w roli pilota Nico Rosberga? I czyż Mark Webber nie ma świetnej torby? Zobaczcie koniecznie:

 

 

 

W tym momencie podpisana niżej redaktorka myśli, że Formuła 1 to Formuła Pierwsza, nie wie kim jest Andrzej Borowczyk ani zielony paseczek, jak wygląda nos Roberta Kubicy ani dlaczego Bejbi jest Bejbim. Bo przez trzy sekundy pod koniec filmiku mignęło jej Mesuciątko. Naparzcie jej czaju.

 

ruby blue

Więcej o: