11 okolczykowanych ciach

Beż żadnych przedrostków  ''naj''. Możecie traktować to jako tekst przeglądowy z delikatnie jednak postawioną tezą: mężczyźni powinni trzymać się  z dala od kolczyków.

 

 

11. Adam Małysz

 

 

Przyznajcie się: jaka była Wasza pierwsza myśl na rzucone hasło ''sportowcy z kolczykiem''? No właśnie. Ojca założyciela polskiego kolczyka najzwyczajniej nie mogło tu zabraknąć.

 

10. Janne Ahonen

 


 

Nie żeby kolczyk w świecie skoków narciarskich był czymś nowym. Krótki romans z przebitym uchem miał też swego czasu Janne Ahonen. To nie były dobre czasy.

 


9. Abel Xavier

 

 

W niektórych przypadkach to jednak nie kolczyk a jego brak można by uznać za ekstrawagancję. I co tam jeden kolczyk, jak można mieć dwadzieścia.

 

8. Jermain Jenas

 

 

Kolczyki w uchu zyskały sobie zaskakującą  popularność wśród piłkarzy, mimo że zgodnie z przepisami gry dla bezpieczeństwa samych zawodników i ich otoczenia, powinny być  zasłonięte podczas meczu. Co w efekcie jest zdecydowanie dalekie jest do highlightów estetycznych.

 


7. David Beckham

 

 

Młodzi piłkarze mają zresztą  godny obiekt inspiracji i naśladownictwa.


6. Cristiano Ronaldo

 

 

Chociaż i tak raczej w tym momencie najsłynniejsze kolczyki piłki nożnej nalezą do naszej Kryśki kochanej. W tym wypadku akurat idealnie wpisują się w całościową  stylistykę.

 

5. Lewis Hamilton

 

 

Kolczyki naturszczyka i żółtodzióba w tym zaszczytnym biżuteryjnym gronie, po części inspiracji do samego tekstu, wyjątkowo po oczach nie rażą. Co więcej - niektóre z nas same by śmiało takie założyły. Jeden szkopulik: my jesteśmy kobietami.

 

4. Jeremy Wariner

 

 

O tym, że co jedno przebite ucho to nie dwa, doskonale wie również amerykański lekkoatleta. Tylko co z tego.


3. Adrian Schultheiss

 

 

Pomyślcie teraz o dyscyplinie sportowej, która najmniej kojarzy Wam się z mężczyznami w kolczykach. Jeśli jest to łyżwiarstwo figurowe, to niech miłą czy niemiłą, jak kto woli, niespodzianką będzie postać szwedzkiego łyżwiarza.

 

2. Slaven Bilic

 

 

Bywają jednak tacy mężczyźni, którym kolczyk ani żadna inna rzecz, która ich jest, nie jest w stanie zaszkodzić. A być może nawet dodają jeszcze więcej charyzmy i animuszu. Być może.


1. Janko Tipsarevic

 

 

Wniosek ogólny nasuwa się  jeden: mężczyźni, nie noście kolczyków. A jeśli już koniecznie to we brwi.

 

ruby blue

Skomentuj:
11 okolczykowanych ciach
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz