Sport.pl

Leo Messi apeluje do Cheryl Cole!

Namawia ją do kibicowania Argentynie - naprawdę!

 

 

Jak stwierdził Messi, Cheryl (dawniej znana jako ''Cole'', obecnie kwestia nazwiska jest niejasna) powinna przenieść swoje futbolowe sympatie na Argentyńczyków, bo oni ''wiedzą, jak traktować swoje kobiety'' i mają ''najładniejszych zawodników''.

 

 


Nie wiedzieć czemu wypowiadający się w temacie piosenkarki Messi miał zauważyć, że: - Ona pewnie teraz jest trochę anty wobec angielskich piłkarzy. Jeśli szuka drużyny do kibicowania w czasie Mistrzostw Świata, to powinna wziąć pod uwagę Argentynę.

 

 

 

Na tym nie koniec.Na pytanie o to, jak Cheryl powinna się zachować w przypadku wygranej drużyny Messiego, Leo odpowiedział: - Ona oczywiście musiałaby zatańczyć tango. Nie sądzę jednak, żeby miała jakiekolwiek problemy ze znalezieniem nauczyciela tańca wśród naszych zawodników.

 

 


Hmm...Ciekawe...Jakże absolutnie przypadkowe wydaje się także pytanie najlepszego piłkarza na świecie o zmaltretowaną zdradami męża piosenkarkę! Niemniej, kaczka została puszczona, tabloidy wzięły drób na warsztat. Ciekawe, czy Cheryl coś na to odpowie.

 

 

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o: