Obłędny kalendarz rugbystów

Po obejrzeniu dziesiątek zdjęć obnażonych rugbystów myślałyśmy, że już niczym nas nie zaskoczą  - myliłyśmy się...

 

 

Zawodnicy francuskiego klubu Stade Francais raz jeszcze udowodnili, że niczego się nie boją prezentując się w całej okazałości w kalendarzu, przy którym bledną wszystkie, które widziałyśmy dotychczas - nota bene aż dwa zdjęcia z poprzednich sesji wspomnianego zespołu znalazły się w naszym zestawieniu dziesięciu najlepszych zdjęć ciach z piłką.

 

Cóż, umiejętności amerykańskiemu fotografowi Tony'emu Duranowi, pozazdrościć mogą nawet twórcy kalendarza angielskich rugbystów.

 

Patrząc bowiem na 47 obłędnych fotografii sportowców - przyodzianych jedynie w piłki - można zapomnieć o mrozie, chłodzie i o paskudnej chlapie za oknem - zazdroszcząc jedynie Tony'emu każdej minuty spędzonej z rugbystami.

 

Kalendarz tym bardziej zresztą wyjątkowy, że oprócz zawodników Stade Francais - Dimitrija Szarzewskiego, Lionela Beauxis i innych - prezentują się w nim również zawodnicy innych klubów, a także Steeve Guenot (lekkoatleta, medalista Igrzysk Olimpijskich  w Pekinie).

 

I nie możemy tylko pojąć, dlaczego zerwano ze starożytną tradycją występów sportowców w strojach Adama? Przecież i panowie prezentowaliby się lepiej, i widownia z pewnością byłaby liczniejsza. Cóż, jedynym pocieszeniem to, że grecki duch sportu w rugbystach nie ginie.

 

A na filmie podpatrzycie, jak powstawało to epokowe dzieło:

 

 

 


 

 bint

Skomentuj:
Obłędny kalendarz rugbystów
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz
  • 4 x 7,5 km sztafeta M
  • 50 km ze startu wsp. st. klas. M