Sport.pl

Casillas w Mali - cz. 3 - On ma nową dziewczynę?!

Tego jeszcze nie wiadomo. Jak jednak zauważyły Kickette, hiszpańska modelka, która również działa aktywnie na rzecz PLAN, tejże samej organizacji dobroczynnej co Casillas, wyjątkowo swobodnie czuje się zwisając z ramienia naszego (po latach całkiem jawnej adoracji czujemy się w pełni upoważnione do użycia zaimka dzierżawczego) Ike'a.

 

 

Jako że oficjalnych oświadczeń na temat ewentualnych powiązań pomiędzy tymi dwojga na razie brak, my pozostaniemy na etapie zaprzeczenia i wyparcia. Wierzymy, że ''święty'' Iker pozostanie nieczuły na uroki nowej absztyfikantki, choćby nawet śliczna Eugenia kleiła się do niego ze zdwojoną siłą lub, na przykład, rozebrała się do rosołu...Ale chwila, ona już to zrobiła.

 

Mamy więc nadzieję, że najpiękniejszy ze wszystkich bramkarzy jednak ceni kobiety tajemnicze i pozostawiające nieco pola wyobraźni (i nie ma z naszymi nadziejami nic wspólnego fakt, że nieodgadnionej tożsamości Ciacha są jednym z najbardziej tajemniczych niewiast na świecie). I niech wraca już z tego Mali, bo wprawdzie jest tam w imię idei iście szczytnej, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże, a na wyjazdach wszak o miłość najłatwiej.

 

Naszym zdaniem, kawalerski stan mu służy, więc po co to zmieniać.

 

Więcej o: