Zdjecie dnia: tak się bawi Argentyna

Dla spragnionych piłki nożnej, południowych klimatów, gołych klat i prawdziwych emocji - kilka gorących fotek z Argentyny.

U nas sezon ogórkowy w pełni, a na drugiej półkuli futbolowe emocje właśnie sięgnęły zenitu. Argentyna poznała swojego mistrza, którym został Velez Sarsfield po dramatycznym zwycięstwie 1:0 nad Huracanem.

Dramatycznym, gdyż poprzedziło je przerwanie meczu ze względu na burzę i grad, niewykorzystany karny, nieuznana bramka dla rywali, zaś strzelec jedynego gola Maxi Moralez zdobył zwycięską (w dodatku dosyć kontrowersyjną) bramkę na sześć minut przed końcem meczu, z radości zdjął koszulkę, za co dostał drugą żółtą kartkę i musiał zejść z boiska. Jak widać w Argentynie znają się na emocjach. Po emocjonalnie i fizycznie wyczerpującym spotkaniu bohaterscy panowie pozdejmowali koszulki już bezkarnie, nam również zrobiło się bardzo gorąco, i choć z ligą argentyńską jesteśmy nieco na bakier, to dzięki tym sugestywnym zdjęciom czujemy się jakbyśmy tam były. A na pewno mamy ogromna ochotę się wybrać...