Sport.pl

Jak kierowcy Formuły jeden spędzają wakacje?

Paradują po plażach ze swoimi WAGs jak koledzy z innych dyscyplin? Nie tylko.

 

 

Podczas gdy trzy tygodnie przerwy, jakie funduje nam teraz bezlitosny i okrutny kalendarz formułowych Grand Prix, to dla nas czas zgryzoty, umartwiania się i nerwowego oczekiwania, główni zainteresowani planują wyjazdy, wakacje i ogólnie pojętą labę. Wylegiwanie się w słońcu wśród złocistych piasków i błękitnych fal oceanu ma w planie Nico Rosberg, który wraz ze swoją narzeczoną wybiera się na krótki odpoczynek na Ibizę. Jego kolega z teamu Williams, Kazuki Nakajima za cel podróży obrał sobie zgoła odmienną lokalizację - Japończyk wraz z najlepszym przyjacielem będzie w chłodnym skandynawskim klimacie przemierzał norweskie fiordy. Jest zatem szansa na ostudzenie gorącej samurajskiej głowy, z jakiej słynie Kazuki.

 

Romantyczny wypad do ojczystego kraju swojej dziewczyny planuje z kolei Jenson Button. Gdybyście jakimś cudem uchowały się od wszystkich szczegółów dotyczących życia prywatnego Brytyjczyka, to śpieszymy poinformować, że wybranka Jensona, Jessica Michibata, pochodzi z Japonii. Seksowny Brytyjczyk wraz z ukochaną wybiorą się więc do Tokio. Na drugim krańcu świata urlop spędzi Felipe Massa, który zaraz po zakończeniu zmagań na torze Silverstone popędził czym prędzej do swojej ciężarnej żony, mieszkającej w Brazylii.

 

Nie dla wszystkich jednak trzy tygodnie wakacji upłyną pod znakiem plaż, sielanek i narzeczonych. Mark Webber na wakacje zaplanował sobie na przykład operację. Wszystkich zaniepokojonych stanem zdrowia Australijczyka uspokajamy, że będzie to rutynowy zabieg usunięcia śrub chirurgicznych, efektu poważnego wypadku motocyklowego, którego Mark doświadczył zimą.

 

Źródła nie podają niestety jakie szalone plany mają pozostali nasi pupile. Ze swojej strony obstawiamy, że Sebastian Vettel spędzi trzy tygodnie w archiwach festiwalu piosenki eurowizyjnej, a Robert Kubica, jak plotkuje się tu i ówdzie, stanie na ślubnym kobiercu.  A Wy macie jakieś propozycje?

 

ruby blue

Więcej o: