Sport.pl

Jak oni piją - czyli lista 10 niegrzecznych ciach

Najpierw dopingują, potem piją - niegrzeczne te ciacha...

 

 

Nie ma co się oszukiwać - sportowi idole nie zawsze są - niestety - uosobieniem cnót wszelakich i najlepszym przykładem do naśladowania. Co gorsza, nie zawsze też wyglądają apetycznie (o ile jednak to pierwsze jeszcze jakoś możemy wybaczyć - w końcu piłkarz też człowiek - to niestety, to drugie już absolutnie nie).

 

Nasz dzisiejszy tekst potraktujcie zatem jako przestrogę - Ludwiku Dornie, Psie Sabo - nie idźcie tą drogą!
Niestety, niektórzy piłkarze - zwłaszcza ci grający na Wyspach - Ciach nie słuchają i zamiast przeprowadzać staruszki przez jezdnie czy zdejmować koty z drzew, balują do białego rana. Jak zapewne domyśla się większość z Was, niesłuchanie ciachowych rad musiało się źle skończyć. Zainspirowani bowiem owymi wybrykami, zawsze czujni dziennikarze The Sun postanowili przygotować listę 10 najbardziej pijanych piłkarzy - a przynajmniej tych, których na pijaństwie udało się przyłapać.

 


Oczywiście listę otwiera ... nie kto inny jak Ledley King - antyciacho dnia przedwczorajszego.

 

 

Następny - tu również bez niespodzianek -  Nicklas Bendtner, który - czy to z roztargnienia, czy w przypływie dobrego humoru - swego czasu zapomniał założyć spodnie.

 

 

 

Pozostali:

 


Ashley Cole - zasłużone miejsce  na podium.

 


Frank Lampard i John Terry - już o wszystkim zapomniałyśmy. Tym panom bowiem możemy niejedno wybaczyć.

 

 

Jermaine Pennant


Didier Drogba

 

 

 

Peter Crouch

 

 

 

 

 

Stuart McCall... i...ups...Cristiano Ronaldo

 

 

 

.
Niestety, nie minął dzień, a listę już trzeba zaktualizować dodając Jermaina Defoe , który wczoraj, kwadrans przed czwartą rano został przyłapany przed jednym z londyńskich klubów.

 

 

bint

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o: