Sport.pl

Jakiej dziewcz... drużyny szuka Zbigniew Bartman?

A właściwie jaką już znalazł. Drużynę, nie dziewczynę

 

 

Sprawa jest poważna. Wychodzi na to, że wszystkie nasze rewelacje i wskazówki w sadze dotyczącej kandydatki na dziewczynę siatkarza już wkrótce przestaną być aktualne. I bynajmniej nie dlatego, że którejś z delikatnych brunetek nie interesujących się siatkówką udało się usidlić Zbyszka (spokojnie!), ale dlatego, że wyjeżdża on z Polski! Czyżby przestraszył się tłumu spełniających i niespełniających warunków fanek walących ku niemu drzwiami, oknami, bramami i piwnicami? Nic z tych rzeczy.

 

Zbigniew Bartman za pośrednictwem swojej strony internetowej potwierdził to, o czym spekulowano już od dawna- w nadchodzącym sezonie nie będzie już reprezentował barw AZS Domex Tytan Częstochowy. Co gorsza, w ogóle nie zobaczymy go na krajowych boiskach gdyż jego nowym pracodawcą został rosyjski klub Gazprom-Jurga Surgut. Ten sam w którym występował wcześniej Łukasz Kadziewicz toteż bez cienia wątpliwości powiedzieć możemy, że Rosjanie znają się na rzeczy. 

 

I cóż możemy w takiej sytuacji powiedzieć. Najlepiej oddajmy głos samemu zainteresowanemu, który w specjalnym oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej stwierdza:

 

"Pożegnania są zawsze trudne, ale przed nami sezon reprezentacyjny z licznymi imprezami i okazjami do spotkań". Trzymamy za słowo.

 

I mimo wszystko czekamy na dalsze wywody w wiadomej kwestii.

 

ruby blue

Więcej o: