Sport.pl

Nasza ulubiona drużyna świata wybrana!

Już się domyślacie, która ekipa głosami Ciachczytelników została wybrana najlepszą z najlepszych?

 

 

Kto by pomyślał, że plebiscyt na ulubioną drużynę wzbudzi aż tyle emocji? Właśnie przekonałyśmy się , że jeżeli w grę wchodzą tak odmienne gusta, przekonania, a wreszcie tyle urodziwych ciach, tak po prostu musi już być, a walka na śmierć, tipsy i życie, która się odbywała u nas w redakcji i pomiędzy Wami, drogie Czytelniczki, była nieunikniona. Czas jednak, by po tych ciężkich bojach ową przeprawę zakończyć, bo pomimo tak ostrej konkurencji 19 zespołów zwycięzca został wreszcie wyłoniony. A kto nim jest?

 

 

 

Fabio Cannavaro (jak widać) już to wie i się niezmiernie z tego faktu cieszy, Ciacha jasne i przejrzyste wyniki mają przed sobą, a Wy, drogie Panie i Panowie, już się zapewne domyślacie rozwiązania całej zagadki. Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak dopełnić formalności i ogłosić wszem i wobec, że i na Was, drogie Czytelniczki : 31 tytułów Mistrza Hiszpanii, 9 zwycięstw w Lidze Mistrzów, 2 Puchary UEFA, 3 Puchary Interkontynentalne, 8 Superpucharów Hiszpanii i jeszcze mnóstwo innych wyróżnień zrobiło piorunujące wrażenie; Raul, Sergio Ramos, Fabio Cannavaro, Guti, Robben, Rafael van der Vaart, Pepe, Javier Saviola, Miguel Torres i wiele wiele innych wprawili w nieopisany zachwyt, a ostatnie niepowodzenia w Champions League ani trochę nie zraziły. Dzięki 331 głosom (co daje 20% poparcia) Waszą ulubioną drużyną, czyli równocześnie najbardziej ciachowym zespołem zostali właśnie "Galacticos" lub "Galaktyczni" lub "Królewscy" albo po prostu REAL MADRYT!!!

 

Cóż się  zresztą dziwić, jaka jest drużyna Realu Madryt - każdy widzi:

 

 

 

Chłopcom niezmiernie gratulujemy, wszak jako jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii teraz będą mogli uzupełnić swoją kolekcję o niemałej klasy wyróżnienie, jakim jest powyższy wieczysty dowód uznania, uwielbienia i miłości przepięknych polskich kobiet. Oczami wyobraźni widzimy naszą nieistniejącą statuetkę w muzeum klubowym, pomiędzy Pucharem Europy a Pucharem UEFA.

 

Ale chwileczkę, w glorii zwycięstwa "Królewskich" nie zapominajmy o pozostałych dwóch drużynach, które zajęły również bardzo zaszczytne miejsca na naszym różowym podium. Walka Nando z Crisem, albo jak kto woli, Liverpoolu z Manchesterem United była niezwykle zacięta i trwała do samego końca, lecz ostatecznie rzutem na taśmę i różnicą dosłownie kilku głosów na prowadzenie wysunęły się "Czerwone Diabły", plasując się tym samym na drugim miejscu naszego plebiscytu. W tej sytuacji nie pozostało nam nic innego, jak pogratulować "The Reds" (tradycyjnej?) walki do samego końca i uhonorować brązowymi medalami.   

 

Za wszystkie głosy w imieniu piłkarzy wszystkich drużyn (choć pewnie chłopcy też odezwą się w odpowiednim czasie) dziękujemy Wam w najlepszy ze znanych nam sposobów. Smacznego.

 I

 
II
 
 
 
III
 
 
Marina

 

Więcej o: