Sport.pl

Casillas, Nadal i Gasol na okładce Elle

Gdy zobaczyłyśmy okładkę najnowszego hiszpańskiego wydania magazynu ?Elle? aż wcisnęło nas w krzesła. Cała trójka jest niesamowita, a my dałybyśmy wszystko, żeby być na miejscu pięknej pani w czerwonej sukni, czyli modelki Eugenii Silvy (może gdy zrobimy sobie takie zdjęcia, jak ona, przy odrobinę mocniejszej obróbce).

 

 

Jesteśmy przekonane, że wybór Casillasa, Nadala i Gasola na okładkę to strzał w dziesiątkę. Bo żadna kobieta w Hiszpanii (ba, na świecie), przechodząc obok kiosku i patrząc tym trzem niesamowitym panom w oczy (czy to jednak możliwe w tym samym czasie?), nie będzie się w stanie oprzeć ich urokowi. Bo wyglądają po prostu bosko. Elegancko, stylowo, męsko - po prostu świetnie. I choć tak wiele ich różni: koszykarz, tenisista, piłkarz - tworzą naprawdę niesamowicie się prezentujące trio. Jak ulał pasuje w tym przypadku tak często wykrzykiwane w serialu ?Seks w wielkim mieście? słowo "Fabulous!". I cóż z tego, że bohaterki używały go widząc na wystawach sklepowych szałowe kiecki. W tej sytuacji też pasuje.

 

A co najważniejsze, to nie jest jedyna dzisiejsza wiadomość poświęcona parze Nadal - Casillas. Patrzcie uważnie, bo warto...

 

hannah

Więcej o:
"/> Tak wygląda tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec
 
  •  
  • "> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id= "/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!