Sport.pl

Największe ciacho Formuły 1 wybrane!

Pamiętacie nasz plebiscyt sprzed dwóch tygodni? Pytałyśmy Was wówczas, którego z panów zasiadających za kierownicami bolidów w Formule 1 uważacie za największego przystojniaka. Odzew był olbrzymi, walka - począwszy od miejsca drugiego w dół - bardzo zacięta, ale bezapelacyjnym zwycięzcą, prowadzącym praktycznie od początku do końca głosowania, okazał się....Jenson Button!

 

 

Powodowane sympatią do naszego rodaka Roberta Kubicy, żałujemy szczerze, że to nie kierowca z Polski został Waszym faworytem, ale z drugiej strony, patrząc na niezwykle atrakcyjnego Jensona, wydaje się jasne, że po prostu nie mogło być inaczej. Poza tym, Robert tak czy inaczej poradził sobie całkiem nieźle: zajął trzecie miejsce z 14% Waszych głosów, ustępując drugiemu w stawce Fernando Alonso o jedyne 11 (!) głosów.

 

A oto jak dokładnie plasowali się kierowcy na naszej skali atrakcyjności:

 

1. Jenson Button (28%)

2. Fernando Alonso (14%)

3. Robert Kubica (14%)

4. Kimi Raikkonen (12%)

5. Lewis Hamilton (10%)

6. Nico Rosberg (9%)

7. Ktoś inny (7% - w komentarzach najczęściej wymieniałyście Nelsona Piquet Juniora, Sebastaiana Vettela, 0.0007% głosów padło też na Heikki Kovalainena, Marka Webbera i Timo Glocka; największe fanki rakiet i żółtych piłeczek próbowały też przeforsować Rogera Federera, ale się nie dałyśmy)

8. Felipe Massa (3%)

9. Nick Heidfeld (3%)

10. Kazuki Nakajima (1%)

 

Dzięki za wzięcie udziału w plebiscycie - skończyło się wprawdzie bez totalnych niespodzianek, ale uwielbiamy wiedzieć, że jesteście z nami, interesujecie się, głosujecie, klikacie. Wkrótce następne sondy - bądźcie uważne!

Więcej o: