Sport.pl

Bardzo długi program o Ronaldo

Niedawno w portugalskiej telewizji można było obejrzeć poświęcony przesławnemu CR7 program, w którym piłkarz wiele mówi, pokazuje futbolowe tricki, oprowadza po swojej posesji, chwali się samochodami, jeździ za kierownicą wyścigowego auta, pływa w basenie, kąpie się w jakuzzi, a nawet śpiewa (Cristiano, zmiłuj się nad nami). Dzięki genialnemu wynalazkowi Internetu, jakim jest Youtube, każdy z nas może teraz obejrzeć to niesamowite show.

 

 

Początkowo wydawało nam się, że całość musi trwać około dziesięciu godzin, okazało się jednak, że nie jest tak źle - z filmami można się uporać w czasie niespełna godziny. To zresztą zrobiłyśmy dla Was, tych bardziej niecierpliwych, którym nigdy nie uda się przebrnąć przez więcej niż połowę pierwszego wideo. Choć po portugalsku nie znamy ani słowa - może znajdzie się wśród Was ktoś, kto będzie w stanie zacytować jakieś ciekawostki również na podstawie usłyszanych treści? - z programu wyciągnęłyśmy jednak wiele ciekawych obserwacji:

 

1. Liczba luster w domu Cristiano przewyższa liczbę ścian (można się nawet przeglądać w stole w jadalni).

2. Do hobby Crisa należą: gra w bilard, oglądanie programów i reklam z własnym udziałem, podbijanie stopą różnego rodzaju kulistych przedmiotów, kąpiele w basenie i jakuzzi, wylegiwanie się i wybuchanie śmiechem na leżaku przed posesją, fałszowanie za kierownicą swojego wypasionego kabrioletu.

3. C-Ronowi wyraźnie wydaje się, że skoro jest sławny i bogaty to jego inicjały muszą znajdować się na każdym domowym sprzęcie i meblu (najlepiej wyhaftowane srebrną nicią lub wysadzane błyszczącymi kamieniami).

4. Ronny kocha zdjęcia z samym sobą (choć, uwaga, ktoś podobno dojrzał na którejś z szafek fotografię Nereidy!)

5. Ogólnie wystrój pałacu Ronaldo nam się nie podoba - pomieszanie z poplątaniem, a cielęca skóra i krzesło w stylu Ludwika XVI na półpięterku to już prawdziwe przegięcie.

6. Żelik umie czytać - a przynajmniej przed kamerą trzymał książkę w ręku.

7. Lubi tańczyć! A z piłką robi to fantastycznie - ale to już wszyscy wiemy.

 

No i nareszcie dla wytrwałych - 6 części programu o naszym bohaterze. Powodzenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o: