Sport.pl

Ciacho dnia: Lauri Kalima

Dzisiejsze ciacho dnia znalazłyśmy w Finlandii. Lauri Kalima, bo tak ten dorodny męski okaz się nazywa, jest najogólniej mówiąc lekkoatletą oraz, a może przede wszystkim, modelem reprezentującym agencję Fondi. Pracował m. in. dla Ralpha Laurena, Umbro czy Dolce & Gabbana. Leo", bo tak nazywają na Fina znajomi, ma 26 lat i urodził się w Helsinkach. A my, patrząc na to, jak wygląda, dochodzimy do wniosku, że opinia o rzekomym chłodzie, braku czułości i olbrzymim zdystansowaniu Finów jest mocno przesadzona. Jedno spojrzenie takiego faceta jak Kalima z pewnością mogłoby roztopić niejedno, nawet najbardziej lodowate kobiece serce. Same zresztą zobaczcie.

 

 

Co jeszcze można powiedzieć o Laurim? Ma brązowe oczy (czego może nie widać), blond włosy (co widać) oraz 180 cm wzrostu. Jego ulubione filmy to: G.I. Jane (wniosek, facet lubi twarde i ostre kobiety, takie jak Demi Moore), Top Gun oraz Gladiator; z seriali - zdecydowanie Prison Break.

 

Mało? Nie będziemy ukrywać, że w tym cyklu nie informacje na temat głównych bohaterów są najważniejsze. Przede wszystkim chcemy nacieszyć oko nasze i Wasze, a to, co Ciacha Dnia robią - poza tym, że świetnie wyglądają - często jakoś mało nas interesuje.

Więcej o: