Sport.pl

Piłkarze na okładkach: magazyn Icon

Mamy nareszcie lekturę dla tych bardziej snobistycznych z Was, które kochają modę, piłkę nożną (choć bardziej piłkarzy) i odrobinę luksusu w życiu codziennym. Oto magazyn Icon, polecany przez naszą ulubioną stronę Kickette.com, w którym częściej niż gdziekolwiek indziej przeczytacie wywiady z wielkimi piłkarzami - głównie z ligii angielskiej - i w którym obejrzycie tych panów na doskonałych zdjęciach.

 

 

Czasopismo jest publikowane przez wydawnctwo Redknapp Publishing, należące do piłkarza Jamiego Redknappa i jego żony Louise. Jest skierowane do osób, które nie narzekaja na brak gotówki - prezentowane w nim ubrania, samochody i egzotyczne podróże nie są towarami, na które stać każdego. Nam to nie przeszkadza - jesteśmy, jak na dzisiejsze czasy przystało, wysoce ikoniczne, wystarczy nam zatem samo tylko podziwianie obrazów. Nie musimy być bogate jak sportowcy i ich WAGs aby czytac to, co oni.

 

Jeśli macie ochotę na regularną porcję fotografii i wywiadów z piłkarzami Premiership, tutaj zamówicie prenumeratę magazynu, a jeśli żal Wam pieniędzy, możecie ewentualnie liczyć na wygraną w wyniku udziału w kwestionariuszu Kickette(mało prawdopodobne, ale nie zaszkodzi spróbować). A oto i najnowsza okładka marcowego numeru.

 

 

 

Tevez zdecydowanie JEST brzydki.

Więcej o: