Sport.pl

Laure Maunadou i miłość na pokaz

Swego czasu, przy okazji Mistrzostw EuropyFrancuzem  w pływaniu, donosiłyśmy Wam o podbojach miłosnych francuskiej pływaczki Laure Maunadou oraz o skandalu, do jakiego doprowadził jej były kochanek (przypominamy, że chodzi o wyciek nagich zdjęć Laure do sieci). Miałyśmy wówczas okazję oglądać rywalkę Otylii Jędrzejczak w sytuacjach intymnych, na fotografiach, do których pozowała swojemu ówczesnemu chłopakowi, Włochowi Luce Macini.

 

 

Tym razem z kolei natknęłyśmy się na fotografie pływaczki w niemniej  (wydawałoby się) osobistym kontekście, bo w objęciach obecnego narzeczonego, uprawiającego ten sam sport co ona Benjamina Stasiulisa. Maunadou ewidentnie nie wyciągnęła żadnych wniosków ze swojego porzedniego, zakończonego burzliwie związku i nie ukrywa swoich uczuć, a wszelkie czułości okazuje publicznie, na oczach milionów obserwatorów, pod ostrzałem kamer i aparatów fotograficznych. Ta dziewczyna ewidentnie chętnie łączy życie zawodowe z osobistym, a ochrona prywatności w żadnej mierze nie należy do jej priorytetów.

 

Trzeba jednak przyznać, że parka razem wygląda całkiem ładnie i mimo upływu czasu (ostatnio pisałyśmy o nich kilka miesięcy temu) ich namiętność nie gaśnie. Czy to nie romantyczne? Kochankowie z głębin, Romeo i Julia basenów, podwodni zakochani. Przypominają nam Dodę i Radka za najlepszych czasów. Szkoda, że w naszych rodzimych warunkach nie ma już tak medialnych par.

Więcej o: