Sport.pl

Sportowy horoskop - Byk (21.IV-21.V)

Byki kochają życie i wszystkie przyjemności, jakie ono ze sobą niesie. Mają wyjątkowe wyczucie piękna, lubią opływać w luksusach i często bywają snobistyczne. Kochają przyrodę, zwierzęta, zdrowy tryb życia jest dla nich bardzo ważny. Do tego kochają ruch i uwielbiają dobrze wyglądać - to idealny materiał na zapalonych sportowców.

 

 

Bykom nie będą odpowiadały nudne zajęcia na sali gimnastycznej, w klubie fitness czy na siłowni. Najbardziej kręcą je sporty, w których trzeba pokonywać przeszkody - wspinaczka wydaje się być dla Byków idealna. Ponieważ ten znak kocha zwierzęta, idealnie będzie się czuł uprawiając jazdę konną. Jeśli do tego dodamy wspomniane pokonywanie przeszkód - wymarzonym (dla niskich i chudziutkich) Baranów będzie zawód dżokeja. Szczególnie jeśli przyniesie im wymarzone bezpieczeństwo materialne.

 

Jak wspomniałyśmy, Byki bardzo często bywają snobistyczne. Dlatego, oprócz jazdy konnej, takie sporty jak golf, squash, tenis czy żeglarstwo dostarczą im wiele przyjemności oraz okazję do brylowania przed znajomymi.

 

U Byków, miłości do ruchu towarzyszy równie wielka miłość do muzyki. Znajomi mogą znaleźć na ich półce Mozarta, Szopena czy Czajkowskiego (to nie tylko snobizm, Byki doceniają kunszt muzyki klasycznej), jednak ten znak najbardziej lubi muzykę szybką, żywą, energetyczną. Jeśli więc pogoda nie dopisuje, równie dobrze jak na korcie, Byki wyżyją się na parkiecie.

 

Wyprowadzony z równowagi Byk łatwo wpada w złość i długo się uspokaja. Dlatego i jemu przydałyby się relaksujące treningi. O ile nie uspokoi go kontakt z przyrodą, można Bykowi zaproponować ćwiczenia z modnej ostatnio rodziny Body&Mind. Jeśli nam się uda, będziemy mieć w domu trochę spokojniejszego Byka, który znajomym będzie chwalił się na jakie wyrafinowane ćwiczenia uczęszcza.

 

Znane Byki:
Andre Agassi, Dennis Rodman, Arkadiusz Gołaś, Krzysztof Ignaczak, Sugar Ray Robinson, Willie Mays, Gabriela Sabatini, Felipe Messa, Małgorzata Dydek, Mateusz Kusznierewicz.

Więcej o: