Jużny z dziewczyną na łódce

Fot. AP

Michaiła Jużnego obwołałyśmy niedawno największym twardzielem na korcie. Żołnierskie pozdrowienia, obcięte na jeżyka włosy, chmurna twarz - to wszystko sprawiało, że Rosjanin pociągał nas, a zarazem niepokoił. Dziś chyba wszystko się zmieniło, w nasze ręce wpadły bowiem zdjęcia Jużnego, na których Michaił pozuje nie dość, że na łódeczce i z kobietą przy boku (a nic tak przecież nie odrzuca jak konkurencja), to jeszcze w białej dresowej bluzie i klapkach.

 

 

Być może niesłusznie, ale od razu przychodzą na myśl skojarzenia z typowo wschodnioeuropejską modą i mentalnością. Naszym zdaniem, Michaiłowi brakuje tylko złotego łańcucha i skórzanej kurtki - ale jej brak można łatwo wytłumaczyć zbyt wysoką temperaturą. Wiemy, że jest to w duzym stopniu czepianie się i rozpowszechnianie stereotypów, ale co takiego nakazuje nowobogackim Rosjanom (choć na pewno nie wszystkim) ubierać się w ten sposób? Czy przy takim poziomie zarobków nie warto po prostu zainwestować w stylistę?

 

Tak czy inaczej, w ten sposób tenisista relaksował się przed kolejną rundą turnieju Australian Open, w której zagra o półfinał z Francuzem Jo-Wilfriedem Tsonga. A tak na marginesie, to zastanawiające, jak popularne i lubiane wśród znanych Rosjan są przejażdżki łodziami. Poniżej Roman Abramowicz z dziewczyną, piękną i bardzo bogata Julią Żukową:

 

 

Partnerka Jużnego nazywa się jnatomiast Julia Thomas, a właściwa tożsamość jest nadal, niestety, jedyną informacją na jej temat, jaką dysponujemy. Cóż, mamy tylko nadzieję, że para jest szczęśliwa.

Skomentuj:
Jużny z dziewczyną na łódce
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz