Sport.pl

Bilić to prawdziwy rockman

To ci niespodzianka! Niedawno pisałyśmy Wam o chorwackim selekcjonerze, który w najwyższej chyba mierze przyczynił się do odpadnięcia Anglików z wyścigu o Mistrzostwo Europy w piłce nożnej. Dopiero dziś dowiedziałyśmy się jednak o drugiej twarzy przystojnego trenera. Okazuje się, że przystojny Slaven jest też basistą w rockowej kapeli o bliżej niezrozumiałej nazwie Rawbau.

 

 

Tutaj znajdziecie profil grupy na MySpace. Ze względu na nieznajomość języków bałkańskich, nie wiemy, co tam jest napisane. Przyznacie jednak, że pobrzmiewają nienajgorzej. Ciekawe, czy Bilić skomponował zamieszczoną na stronie pieśń (podobnie jak odę do porażki reprezentcji Anglii).

 

Jeśli należycie do MySpace'owego grona, koniecznie zerknijcie na fotografie zespołu. Nie ulega wątpliwości, kto jest tam gwiazdą. Ten facet musi mieć charyzmę,a to zdjęcie z papierosem...

 

Ciacha są po raz kolejny urzeczone. Zawsze kochałyśmy artystów i sportowców. Teraz mamy dwa w jednym. Pomyśleć tylko, że polskim odpowiednikiem Slavena jest Leo Beenhakker (no, może Paweł Janas).