Sport.pl

Ciacha ręczne

Jakimś dziwnym trafem, a może raczej niezrozumiałym zrządzeniem losu, Ciacha jeszcze nigdy nie pisały o polskich piłkarzach ręcznych. A to zdecydowanie niedobrze! Jako że boisko do piłki ręcznej jest mniejsze, a bramki niższe, to z reguły następuje pewne optyczne złudzenie, które sprawia, że gracze wydają się drobniejsi. Zdajemy sobie też sprawę, że sama dyscyplina, w zestawieniu z futbolem czy siatkówką, do których jesteśmy bardziej przyzwyczajone, może wyglądać dość kuriozalnie. Wierzcie nam jednak, że panowie, którzy sport ten uprawiają, to jedni z najprzystojniejszych, najlepiej zbudowanych i najbardziej męskich facetów w kraju. Są wysocy jak siatkarze, ale bardziej od nich umięśnieni, a poza tym, co nadal jest rzadkością u Polaków, dbają o siebie. Zdecydowanie pożywka dla naszych kobiecych namiętności.

 

 

Do tego wszystkiego polscy szczypiorniści są naprawdę świetni. Obecnie dzierżą oni tytuł wicemistrzów świata, a wczoraj na przykład awansowali do półfinału turnieju piłkarzy ręcznych QS - Supercup. W tym ostatnim meczu, jak zwykle niezawodni i superwyglądający, pewnie pokonali Szwecję, dając nam kolejny powód do dumy i radości.

 

Ciachom najbardziej podobają się bracia Lijewscy, należy chyba pogratulować rodzicom tak udanego potomstwa. Oni są idealni. Nie mniejsze pożądanie budzi w nas też Michał Jurecki , Rafał Kuptel, bramkarz Sławomir Szmal, czy też KTÓRYKOLWIEK z pozostałych graczy. Ech, delicje.

 

I tak z ciekawostek: jedna z nas spotkała jakiś czas temu (prawie) całą polską reprezentację szczypiornistów w warszawskim klubie Paparazzi. Nie jest to chyba najzdrowszy dla sportowca sposób spędzania wolnego czasu, ale co tam, wicemistrzom świata wolno. No i jakie miałyśmy widoki! A chłopcy wydawali się przemili, uśmiechnięci, nie stronili od kobiet. To Wasza szansa, dziewczyny, niektórzy z nich są nadal kawalerami!

 

 

 

Więcej o: