Sport.pl

Tak cieszyli się Polacy po zwycięstwie nad Brazylią

Andrzej Wrona tulił wszystkich i tańczył w szatni, Karol Kłos pokazywał dziennikarzom jak blokował.

To były piękne chwil, których, cokolwiek by się już na tym mundialu nie działo, nie zapomnimy nigdy. Polscy siatkarze zagrali i wygrali wczoraj jako drużyna. Jako drużyna potrafili się podnieść po upokorzeniu z trzeciego seta, wspólnie radować się każdym punktem, tańczyć w kółeczku po udanych akcjach, i wreszcie, jako drużna, pięknie cieszyć się po końcowym zwycięstwie.

2Mistrzostwa Swiata w Pilce Siatkowej Mezczyzn 2014%Fot. Tomasz Staczak / Agencja Gazeta

No już, już, teraz jaNo już, już, teraz ja

Bohaterem ostatniej był Karol Kłos, który zagrał kapitalne spotkanie w bloku, za co co został wyściskany przez swojego przyjaciela.

Przeszczęśliwego Karola oglądało się najmilej w wywiadach telewizyjnych, jego radość łamiąca głos była ujmująca, a w mix zonie był w tak świetnym nastroju, że pokazywał dziennikarzom, jak udało mu się powstrzymywać ataki Brazylijczyków. Tak O!

Kłos po zwycięstwie z Brazylią: Jak ich blokowałem? Tak o!

 

Wywiad z bohaterem ostatniej akcji nagrał również Krzysiek Ignaczak (który ewidentnie musiał poprawić wczoraj swój rekord życiowy na 200 metrów w drodze ze studia Polsatu do szatni), ale show Karolowi skradł niby spokojny, a jednak nie, Andrzej Wrona.

Dobra, być może już zwariowałam, albo całkiem przez Golec Orkiestrę ogłuchłam, ale czy w tej piosence lecącej w tle nie śpiewają przypadkiem "szalona ruda"?

Szalona Rudaiglaszyte.pl

Więcej zdjęć w galerii.

Więcej o: