Sport.pl

Neymar już zdążył pocieszyć się po Brunie?

Jeśli wierzyć plotkom, Brazylijczyk poszedł w ślady swoich kolegów z ligi hiszpańskiej i związał się z nieco starszą partnerką.

Trochę pannie Marquezine współczujemy, bo za każdym razem gdy jej związek z gwiazdą brazylijskiej piłki się rozpada, lokalne media nie czekają długo by zarzucić ją zdjęciami domniemanej nowej wybranki Neymara. Pamiętacie panią z pieskiem, która w kwietniu miała swoje pięć minut sławy jako nowa WAG? Wówczas plotka oparta była na jednej, jakże przesądzającej sprawę przesłance - modelka była w tym czasie w Barcelonie.

Okazuje się, że brazylijska prasa nie uczy się na własnych błędach (oczywiście tamte doniesienia okazały się być wyssanymi z palca) i prezentuje nam "nową dziewczynę Neymara" opierając swoje informacje na tym, że, uwaga, była w Barcelonie! Ale dobra, tym razem przesłanka jest solidniejsza, bo "podejrzana" zamieściła na instagramie zdjęcie z Camp Nou, gdzie obserwowała wielki powrót Brazylijczyka na boisko po ciężkiej kontuzji odniesionej na mundialu.

Coś więcej o pani? Alline Rosa, lat 32 (czyli dekadę więcej od Neymara), piosenkarka.

Podobno potwierdzone źródła donoszą, że to Neymar osobiście wystarał się o bilety dla Alliny, w czym jednak nie musi akurat być nic podejrzanego. Otóż piosenkarka (która już zdążyła nawet zaprzeczyć pogłoskom o romansie) nagrała utwór dedykowany piłkarzowi, stąd zaproszenie na mecz. Oczywiście alternatywne źródła się nie poddają i twierdzą, że "coś jest na rzeczy".

My chyba jednak tej historii nie kupimy? A Wy?

Więcej o: