Sport.pl

Kimi Raikkonen będzie tatą!

Informację o ciąży Minttu potwierdza rzecznik prasowy kierowcy oraz ona sama.

Ledwie wczoraj pokazywałyśmy Wam zdjęcia z wakacji zakochanych na jachcie, które dla nas  były niewinnymi zdjęciami z wakacji, dla innych potwierdzeniem krążących od jakiegoś czasu plotek o ciąży ukochanej kierowcy. Naszą uwagę od brzucha Minttu, od Minttu w ogóle skutecznie odwracało polewanie się wodą Raikkonena, poza tym nie znamy się na brzuchach ciążowych i zrobiło nam się nawet trochę szkoda dziewczyny, wiecie, przytyła 3 kilo a cały świat mówi jej, że jest w ciąży.

Na szczęście, jest! Informację potwierdziła sama zainteresowana zamieszczając na swoim instagramie zdjęcie z wiele mówiący hasztagami "dziecko na pokładzie" "przyszli mama i tata".

Poproszony o komentarz rzecznik prasowy Raikkonena nie chciał wiele mówić, ale powiedział najważniejsze.

Minttu i Kimi przede wszystkim mają nadzieję na spokój ze strony mediów w tym radosnym czasie oczekiwania - powiedział cytowany przez jedną z fińskich gazet Riku Kuvaja.

[źródło:f1ultra.pl]

Ta sama gazeta donosi, że pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat na początku przyszłego roku.

Dobra, przekazałyśmy informacje, teraz czas na freak out moment. Kimi Raikkonen będzie ojcem!

Wyobrażacie sobie to w ogóle? To znaczy tak, znamy jego bratanka Justusa więc trochę wiemy czego możemy się spodziewać...

Ale Kimi z bobasem na rękach? Kimi dzielący się w padoku z Sebastianem Vettelem spostrzeżeniami o najszybszych wózkach? Kimi kupujący kaszki w supermarkecie?

Więcej o: