Sport.pl

A jednak! Neymar i Bruna znowu razem!

A jak do siebie wracać to z wielkim hukiem (czytaj: pierścionkiem zaręczynowym).

Przeszłość uczy, że w każdej informacji na temat związku piłkarza i modelki jest więcej medialnych spekulacji niż faktów, dlatego i teraz do tych nowin podchodzimy raczej ostrożnie, ale przekazujemy.

Lutowe rozstanie było potwierdzone przez rzeczników prasowych, to akurat możemy uznać za fakt. Już w kwietniu pojawiły się doniesienia o nowej brazylijskiej modelce w życiu Neymara, niejakiej Gabrielli Lenzi, pamiętacie?

 

Gabriella LenziInstagram

 

Plotki te były jednak na tyle enigmatyczne i nieweryfikowalne, że ciężko orzec, czy rzeczywiście u boku piłkarza pojawiła się nowa miłość, a nawet jeśli to chyba tylko po to, żeby uświadomić mu, że tą jedyną i najprawdziwszą jest Bruna Marquezine. Oto bowiem mamy końcówkę maja, a brazylijskie media prześcigają się w doniesieniach o zejściu się i rzekomo planowym ślubie.

Przesłanki?

1) Neymar powiedział w jednym z programów telewizyjnych, że spotyka się obecnie z "brazylijską modelką".

2) Parę widziano kilka dni temu wspólnie na przyjęciu.

3) Neymara widziano kilkanaście dni temu u jubilera gdzie miał nabyć dwie obrączki za 7000 dolarów.

4) Para na ślubnym kobiercu stanie już podobno lada dzień, w brazylijskie święto zakochanych, czyli 12 czerwca. Czyli w pierwszy dzień mundialu. (Na bank).

Ziarnko prawdy pewnie i w tym wszystkim jest, i chyba dobrze, co nie? Neymar będzie szczęśliwy na mundialu, a w sumie to ładna z nich para była.

Więcej o: