Sport.pl

A oto piękni młodzi państwo Hamilton - Scherzinger na czerwonym dywanie w Cannes

Lewis złamał pierwszą zasadę ubierania się na czerwony dywan: nie ubieraj się jak czerwony dywan, ale i tak nie zakłóciło to efektu wow.

To chyba pierwsze takie oficjalne i galowe wyjście naszej ulubionej zjednoczonej pary, co nie? Od styczniowego zjednoczenia piosenkarka i kierowca trzymali się raczej z dala od świecznika i świateł aparatów, Nicole padok odwiedza sporadycznie, prasa karmi nas co jakiś czas rewelacjami o zaręczynach, Lewis dzień później dementuje, ale wszystko wskazuje na to, że zakochani mają się dobrze, a miłość kwitnie.

Formułowa ferajna od kilku dni przebywa w Monako, a kierowca Mercedesa wolny czwartkowy wieczór wykorzystał na zabranie swojej ukochanej na czerwony dywan w Cannes. Para uczestniczyła w towarzyszącej Festiwalowi Filmowemu dorocznej gali fundacji amfAR, która zbiera fundusze na rzecz przeciwdziałaniu i walki z HIV i AIDS.

Brytyjska prasa nie mogła się zachwycić wystarczająco spektakularną kreacją Nicole, i a słynący z nieco ekstrawaganckiego stylu Lewis tym razem zebrał pochwały. Zgadzacie się z taką opinią?

Mercedes Formula One driver Lewis Hamilton (L) and singer Nicole Scherzinger arrive for amfAR's Cinema Against AIDS 2014 event in Antibes during the 67th Cannes Film Festival May 22, 2014.     REUTERS/Benoit Tessier (FRANCE  - Tags: ENTERTAINMENT SPORT MOTORSPORT)

REUTERS/BENOIT TESSIER

My jesteśmy na tak, a już na pewno bardziej niż w przypadku festiwalowej kreacji Iriny Shayk.

Ale co my wiemy o sukienkach ;)

Więcej o: