Sport.pl

Otrzyjcie już łzy płaczący, Paul Lotman zostaje w Rzeszowie!

Karuzela transferowa w Pluslidze przynosi nam dziś garść konkretnych i potwierdzonych wieści, a najmocniej zakręci nią Transfer Bydgoszcz.

Zaczniemy jednak od zespołu wicemistrzów Polski, który na pewno pożegna się z Peterem Veresem. Nie wiadomo co dalej z Jochenem Schoepsem (Jochen, proszę, kupiły ci kółka),

w ostatnich dniach najgłośniej było jednak o możliwości pożegnania z Podkarpaciem Paula Lotmana, który nie ukrywał, iż rozważa ofertę z Kędzierzyna. Kibice nie zdążyli nawet na dobre rozkręcić akcji "Paul zostań w Rzeszowie", gdy on sam ogłosił osobiście, że:

 

 

Najwięcej transferowo dzieje się jednak w Bydgoszczy, gdzie pożegnano ósemkę siatkarzy w tym naszego ulubieńca Carsona Clarka (Carson, powiedz, że to nie przez nas!), za to  z wielkim hukiem sprowadzono z Gdańska wielokrotnego reprezentanta Polski Kubę Jarosza. Swoja drogą, Kuba nieszczególnie zmartwił się brakiem powołania do kadry Antigi:

A żeby bilans Amerykanów się zgadzał, w Bydgoszczy w nowym sezonie zagra przyjmujący Andrew John (znany również jako AJ) Nally.

 

To ten pierwszy z prawejTo ten pierwszy z prawej

Po kolejnego Holendra zdecydowała się sięgnąć z kolei kędzierzyńska ZAKSA, która pozyskała podstawowego rozgrywającego ichniejszej reprezentacji Nimir Abdel - Azisa. Młodzieniaszek z Holandii ostatni sezon spędził w tureckim Ziraat Bankasi Ankara, a wcześniej - w marcu 2013 roku - z Bre Banca Lannutti Cuneo zdobył srebrny medal Ligi Mistrzów. Ma także za sobą grę w Sisley Belluno, Landstede Volleyball i Dynamo Apeldoorn.

Taki aniołek!Taki aniołek!

W najbliższych dniach i tygodniach czeka nas pewnie wiele mniej lub bardziej pewnych ogłoszeń transferowych, my już zacieramy ręce, a Was pytam jak oceniacie dotychczasowe ruchy (tudzież ich brak)?

Więcej o: