Sport.pl

Tymczasem w Pluslidze...

Poznaliśmy już dwójkę pierwszym półfinalistów, a siatkarze poczuli wiosnę.

Podczas gdy cała siatkarska Polska ekscytowała się w weekend poczynaniami Jastrzębskiego Węgla w turnieju finałowym Ligi Mistrzów, Plusliga spokojnie dogrywała spotkania ćwierćfinałowe. Spokojnie to bardzo dobre określenie, bo wszystko odbywało się raczej szybko i zgodnie z planem. Trochę problemów z Olsztynem mieli siatkarze z Kędzierzyna, którzy potrzebowali pięciu setów na przypieczętowanie awansu do półfinałów.

23.03.2014 Olsztyn . Mecz pierwszej rundy fazy play-off siatkarskiej Plus Ligi pomiedzy Indykpol AZS Olsztyn , a ZAKSA Kedzierzyn-Kozle . Fot . Robert Robaszewski / Agencja Gazeta  SLOWA KLUCZOWE: siatkowka siatkarze sport sporty druzynowe pierwsza runda fazy play-off siatkarskiej Plus Ligi meska siatkowka

Spotkają się z nim z obrońcami tytułami, którzy po raz trzeci uporali się w trzech setach bez historii z Effectorem Kielce.

23.03.2014 Kielce .  Mecz Effector Kielce : Asseco Resovia Rzeszow. Fot. Pawel Malecki / Agencja Gazeta  SLOWA KLUCZOWE: mecz siatkowka Plus Liga

Fot. Paweł Małecki / Agencja Gazeta

W międzyczasie ruszyła również rywalizacja w grupie zespołów walczących o 9. i 11. miejsce. W tej pierwszej Transfer Bydgoszcz ograł AZS Częstochowę 3:1, a takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Lotosu z BBTS-em.

No to teraz przechodzimy do część z poczuciem wiosny. Uroki łapania opalenizny na balkonie docenił nie tylko Paul Lotman, ale także jego kolega z Kielc:

Burno przeniósł jednak wiosenny wypoczynek na wyższy poziom, choć w sumie to na niższy. W sensie, że zszedł z balkonu. Dobra, koniec, grillował.

Ładna pogoda natchnęła ochotą na wyjścia z domu również pewnego Bydgoszczanina...

Niestety Carson się wyłamał i nie pokazał którą opcję wygrał i jak spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu, ale, bez obaw Carson, od czego masz nas.

Więcej o: