Manchester City wygrywa Puchar Ligi!

Jesteście gotowe na zalew szatniowych słitfoci?

W niedzielę, po raz trzeci w historii, piłkarze Manchesteru City sięgnęli po Puchar Ligi. W tym celu poknali Sunderland 3:1, przy czym dwa z tych trzech goli zdobyli w ciągu niespełna dwóch minut (Toure w 55., Nasri w 56.). Kiedy je zdobywali przegrywali już jednak 0:1 - to Sunderland, dość niespodziewanie, wyszedł na prowadzenie po bramce Boriniego w 10. minucie. W 90. minucie gola pieczętującego zwycięstwo The Ctizens dołożył Jesus Navas i można było rozpocząć celebracyjne szaleństwo.

Na stadionie....

I w szatni. W wydaniu garniturowym...

...trochę luźniejszym...

...a także zupełnie roznegliżowanym, czyli tak, jak lubimy najbardziej.

Słitofcie z rąsi? Obowiązkowo!

Świętowanie bez gryzienia medalu? Nieważne!

Czy Puchar Ligi będzie wstępem do dalszych trofeów, czy pozostanie jedynie nagrodą pocieszenia to się jeszcze okaże. Na razie podopieczni Manuela Pellegriniego liczą się, i to bardzo, w wyscigu po tytuł mistrza Anglii, grają też jeszcze w Lidze Mistrzów.