Sport.pl

Określenie "charity has never been so sexy" wkroczyło właśnie na zupełnie nowy poziom

Przemek Saleta zrywa z siebie biały podkoszulek, Radek Majdan jest w samym ręczniku  i przemawia aksamitnym głosem, a wszystko to w kontekście walki z rakiem piersi.

Ok, może i Przemek Saleta oraz Radzio Majdan nigdy  nie byli w pierwszej, ani nawet w trzeciej lidze naszych ulubionych ciach, hociaż z tym Radziem to nie wiadomo do końca, takie jakieś dziwne guilty pleasure wobec niego zawsze gdzieś tam w okolicy sercowo-lędźwiowej odczuwałyśmy, ale to, co zrobili teraz jest hot, jest dobre, jest piękne. Zobaczcie same:

Bardzo nam się ten pomysł podoba. Jest zabawny, ale nie wulgarny, choć w polskiej rzeczywistości istniało spore niebezpieczeństwo zrobienia tego na sposób wulgarny. Panowie są seksowni i kompetentni, ale nie rubaszni, choć znowuż, istniało takie niebezpieczeństwo... Szkoda, ze jest ich tylko dwóch, a reszty celebrytów nie rozpoznajemy, chociaż ten pan z niebieskim czymś pod brodą jest całkiem, całkiem...

A wszystko to w szczytnym celu walki z rakiem piersi poprzez rozpowszechnianie wiedzy o samobadaniu. Można też ściągnąć aplikację na smartfona z panami, którzy nam w tym pomogą, aczkolwiek tym akurat jesteśmy troszkę przerażone. Co innego zachęcać, co innego pomagać :P

PS. No dobra, na samym końcu Tomek Karolak trochę psuje ten niewulgarny i nierubaszny efekt, ale to już po napisach, więc się nie liczy. A teraz chcemy taką akcję z piłkarzami Premier League!

Więcej o: