Sport.pl

Jacek Nawrocki nie będzie już trenerem Skry Bełchatów!!!

Ależ nam się ta karuzela transferowa w Pluslidze rozpędziła.

[UPDATE] Jak donosi sport.pl, Nawrockiego zastąpi Miguel Falasca! :o


Tak właściwie to to nawet nie jest wielkie zaskoczenie. O tym, że kontrakt z Nawrockim nie zostanie przedłużony spekulowano od dawna, zgłaszali się Włosi, którzy twierdzili, że jego prace oferowano im już w połowie sezonu, ale wiecie, Jacek Nawrocki prowadził zespół cztery lata, jest współautorem jego największych sukcesów i trochę jest tak, że kiedy myślimy Bełchatów, myślimy Jacek Nawrocki.

Nie myśli już tak prezes Konrad Piechocki, który zapewnia jednak, że nie należy wiązać tej decyzji z rozczarowującym piątym miejscem Skry w tym sezonie.

Prezes obiecuje nam nazwisko nowego szkoleniowca w najbliższy poniedziałek, zdradzając, że część spekulacji co do potencjalnych następców przewijających się przez media była prawdziwa.

 

Jacek Nawrocki przez wiele lat pracował w naszym klubie i miał bardzo znaczący wpływ na jego sukcesy. Dzisiejszej decyzji w żaden sposób nie należy tłumaczyć brakiem medalu w PlusLidze. Uznaliśmy, że przyszedł czas, w którym zespół musi dostać nowego dowódcę. Przypomnę, że kiedyś zrobiliśmy to nawet po wygraniu mistrzostwa Polski, gdy ze Skrą pożegnał się Ireneusz Mazur, a zastąpił go Daniel Castellani- cytuje Piechockiego oficjalna strona zespołu.


My z kolei obiecałyśmy, że przy każdej wzmiance o Andrei Gianim pojawi się wiecie-które-zdjęcie i słowa dotrzymujemy:

Będziecie płakać po Nawrockim?

Więcej o: