Smutne wieści ze stadionu Benfiki. Carles Puyol doznał strasznie wyglądającej kontuzji

Kapitan Barcelony zdecydowanie zostanie pechowcem roku.

Choć Barcelona wygrała 2:0 (dzięki bramkom Alexisa Sancheza i Cesca) z pewnością nie będzie miło wspominać wizyty w Portugalii. W 77 minucie spotkania Carles Puyol wyskakiwał do dośrodkowania w polu karnym Benfiki, ale minął się z piłką i nieszczęśliwie spadł na swoją wyprostowaną rękę, która wygięła się o 180 stopni i wydawało się, że najprawdopodobniej uległa złamaniu.

Zawodnik został natychmiast przewieziony na badania do szpitala, a kilkanaście minut po meczu klub potwierdził, że pierwsza diagnoza mówi jednak o zwichnięciu stawu łokciowego.

Będziemy trzymać rękę na pulsie, a tymczasem wszystkie przesyłam piłkarzowi życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Uwaga, sam widok był bardzo drastyczny, a realizator nie szczędził powtórek. Ostrzegamy, zastanówcie się przez moment, czy chcecie to obejrzeć.