Jak to Zibi i Kruszyna już się nie przyjaźnią?!

REUTERS/IVAN ALVARADO

Historia pewnej niewinnej prasowej publikacji, która wstrząsnęła naszym popołudniem, a wręcz światopoglądem.

Nie chcemy żyć więcej na tej planecie. Może i docierały do nas wcześniej niepokojące sygnały, może pisałyście, że nie ma już między Zbyszkiem i Michałem tej ich wspólnej radości po udanej akcji, że w Igłą Szyte trudno ich spotkać w jednym kadrze, że już nawet na zgrupowaniach nie mieszkają w jednym pokoju, ale my w ogóle nie brałyśmy możliwości końca najpiękniejszego bromansu polskiego sportu pod uwagę. W ogóle.

A tu nas taki artykuł atakuje z rana. Polska The Times zamieściła wczoraj materiał, w którym polscy siatkarze przedstawieni są z tej mniej znanej, bardziej prywatnej strony. Oto co możemy przeczytać w części poświęconej wspomnianej dwójce:

 

Do niedawna Bartman i Michał Kubiak tworzyli w reprezentacji i klubie (razem grali w AZS Politechnice Warszawa i Jastrzębskim Węglu) nierozłączną parę przyjaciół. Kilka miesięcy temu się poróżnili, bo dzisiaj nie mieszkają już ze sobą w trakcie zgrupowań. Złośliwi twierdzą, że Kubiak na tym zyska, bo do tej pory łączony był z Bartmanem, który w siatkarskim środowisku wzbudza mieszane uczucia - z jednej strony jest bardzo dobrym i ambitnym zawodnikiem, a z drugiej - ma trudny charakter.

 

Niech nam ktoś to teraz szybko wytłumaczy, bo czujemy się jakbyśmy spędziły ostatnie pół roku w kapsule alpejskiej w Dolomitach.

Cały materiał przeczytać możecie tutaj>>

(Dowiedzieć można się z niego takich ciekawostek jak ogrodnicza pasja naszego trenera, ale w tym momencie Andrea Anastasi mógłby mieć za domem las tropikalny, niewiele by nas to przejęło.)

Skomentuj:
Jak to Zibi i Kruszyna już się nie przyjaźnią?!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz