Sport.pl

Coooooooo?!

Przerywamy przyrywanie wszelkiego nadawania, a raczej Sergio przerywa, unieważnia i unicestwia wszystko, śmiejąc się ze swojego twittera w nowej fryzurze. Mały, wstrętny attention-seeker. Przecież wie, że rzucimy wszystko, by zająć się jego obciętymi włosami.

Najpierw jedna twitterowa fotka, potem druga, potem szok, niedowierzanie, chwila oddechu... było ostatnio kilka fejkowych afer fryzjerskich: najpierw Maria Szarapowa, potem David Luiz, ale nie, tym razem to prawda, Sergio Ramos ściął swoje piękne rudoblond pukle!

Nasze niedowierzanie było tym większe, że jeszcze dziś rano znalazłyśmy jego słitfocię z Xavim z włosami w komplecie, pięknie opadającymi na ramiona:

SERGIO RAMOS I XAVI

Ale Sergio, wiec, że nie pochwalamy tej decyzji. Nie chodzi o to, czy podobasz nam się czy nie, w głębi serca obawiamy się, że podobałbyś nam się nawet w kostiumie kobiety-kota czy poławiacza krabów, ale, na litość, tak przed Euro?! Nie słyszałeś, że między studniówką a maturą się nie obcina? O Samsonie Cię w szkole nie uczyli? Martwimy się, po prostu się martwimy.

A jak Wam się podoba nowe wcielenie Serigia?

Poznaj z nami wszystkie drużyny na Euro!>>e

Więcej o: