Sport.pl

Reprezentacja Brazylii zagra we Wrocławiu!

Aaaaaaa! Spokojnie, spokojnie, oddychajmy, bo to dopiero w październiku, ale najprawdopodobniej w najmocniejszym składzie! Aaaaaa, spokojnie, spokojnie, keep calm, and keep your irokez on.
neymar

Radosna wieść gruchnęła z rana wprost z wrocławskiego oddziału Sport.pl. Reprezentacja Brazylii zagra w październiku na tamtejszym Stadionie Miejskim z jedną z trzech drużyn: RPA, Japonii lub Australii. A ponieważ odbędzie się to 16 października, czyli w oficjalnym terminie FIFA, bardzo prawdopodobne zatem, że do Wrocławia przyjadą największe gwiazdy Canarinhos! Aaaaaa!

Wyobrażacie sobie? Pato, Neymar, Robinho, Kaka, David Luiz we Wrocławiu? Może się zgubią? Kaka zgubił się kiedyś w Tallinie, więc czemu nie we Wrocławiu....

Oczywiście, strasznie szkoda, że rywalem Brazylii (która w przeciwieństwie do niektórych drużyn do meczów towarzyskich się przykłada) nie będą biało-czerwoni, ale no cóż, przynajmniej obejrzymy mecz bez stresu i dylematów moralnych. A nie będą to biało-czerwoni, ponieważ z całą akcją nic wspólnego nie ma PZPN - agencja marketingowa, z którą podpisaną umowę ma federacja Brazylii, wynegocjowała, że w drugiej połowie 2012 roku reprezentacja tego kraju zagra jeden mecz towarzyski w Europie. Przedstawiciele Wrocławia nawiązali kontakt z agencją i ustalili warunki kontraktu na mecz na Stadionie Miejskim - czytamy na wroclaw.sport.pl i bardzo nam się to podoba, w kontekście niepokojów o poeurowy los wielkich, pięknych, ale zagrożonych pustoszeniem i nieprzydatnością polskich stadionów. Więcej takich imprez!

Zobacz, jak młoda Brazylia zdobywała mistrzostwo świata U-20>>d

Więcej o: