Sport.pl

Z archiwum H: tulenie, speszenie i "like a boss"

Artykuł zawiera kilka uwiecznionych dla potomności dowodów, że Xabi Alonso jest za fajny na ten świat.

*** Hmmm.... od czego by tu zacząć? Od krótkiego przypomnienia kto tu jest za fajny na ten świat? Xabi, dzisiaj nie zakłada rączek na bioderka, ale zakłada nóżkę na nóżkę w taki sposób, że....

a) zapominamy zapytać dlaczego tych rączek wcale nie zakłada na bioderka b) ani co się stało ze szkółką, oraz c) tak, że "like a boss" wydaje się niedopowiedzeniem roku. Albo stulecia.

xabi alonso

Xabi Alonso

Nie jesteśmy godne twej perfekcji.

P.S. Myślałyśmy, że Sergio już się do niej przyzwyczaił, ale chłopak wygląda na lekko zszokowanego tym spotkaniem pierwszego stopnia z nią.

*** Kącik Kontuzjowanego Króla: Co tam słychać u Davida? Ano oprócz spamowania i wrzucania wszystkich linków, które znajdą się pod ręką na swoją tablicę (bo chyba odrobinę się chłopak nudzi) przygotował dla swoich facebookowych fanów niespodziankę. Krótkie, bo ponad półminutowe sekundowe wideo, gdzie z całym swoim urokiem dziękuje za udział w konkursach na blogu i co kilka sekund powtarza "gracias".

Fryzura wciąż na najeżonego jeża, jest i kamizelka dziadka pamiętająca najostrzejsze rosyjskie zimy, ale c'mon, dziewczęta, to David Villa na tle zielonej ściany prezentujący nam najrozkoszniejsze jakie w życiu widziałyśmy, trwające nieprzerywanie czterdzieści sekund, speszenie. Możemy umierać.

*** A! Byśmy zapomniały! Xabi chce Wam jeszcze zaprezentować jak jest piękny...

Xabi Alonso

*** My to wiemy, wiecie to Wy, od meczu z Wenezuelą wie cała Hiszpania, więc dla formalności dodamy - tak wygląda nowa gwiazda waszej ukochanej hiszpańskiej reprezentacji i nadzieja na rozrywanie siatki przeciwnika pod (możliwą acz nie przyjmowaną przez nas do wiadomości - przyp.red.) nieobecność Villi i Torresa na EURO 2012.

MALAGA, SPAIN - FEBRUARY 29:  Roberto Soldado of Spain celebrates after scoring during the international friendly match between Spain and Venezuela at La Rosaleda Stadium on February 29, 2012 in Malaga, Spain.  (Photo by Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images)

Roberto Soldado na murawę wszedł dopiero po przerwie i potrzebował trzech minut na zdobycie dwóch bramek. Trochę więcej na trzecią i zwieńczenie klasycznego hat-tricka. Nagród za ciężką pracę było wiele...

d

i jeszcze więcej...

..ale z "namacalnych" nie tylko chwilowo, ale i na dłużej została mu meczowa piłka z podpisami i gratulacjami od wszystkich kolegów....

tango

Oczywiście jak to w życiu bywa musieli znaleźć się i tacy, którzy chcieli się trochę poopalać w blasku nowej gwiazdy. Najlepiej w autokarze, a potem na swoim twitterowym koncie.

Roberto Soldado i Alvaro Arbeloa

Widać, że to świeżynka. Gdzie kciuk? Gdzie uśmiech numer pięć? Uff, dobrze że do EURO jeszcze trzy miesiące. Zdąży się chłopak przygotować.

*** W razie jakbyście zapomniały przez te pięć sekund, Xabi przypomina, że naprawdę jest piękny...

Xabi aLonso

*** Tymczasem pragniemy wydać oficjalne oświadczenie. Otóż: życie czasem jest sprawiedliwe, dziewczęta. Tak, tak, sprawiedliwe. Spędzacie długie godziny każdego dnia na wpatrywaniu się w blask flesza, wydajecie tysiące euro na zakup kolejnych cyfrówek i narażacie swoje relacje z klubowym fizjoterapeutom poprzez nadwyrężanie swojej rąsi.... i teraz, teraz po tych wszystkich mękach, dostajecie wreszcie znak, że opłacało się. Że to wszystko było tego warte. Iker, pokaż grzecznie dziewczętom, ile milionów Ci się udało uzbierać fanów na facebooku?

Iker Casillas

Prawie płaczemy, tak jesteśmy dumne. Zresztą jeśli zajrzycie zza tą majestatycznie rozpostartą dłoń zobaczycie to wszystko mówiące wzruszenie w oczach samego Casillasa . Dla takich chwil się żyje!

*** Zbliżając się ku końcowi, pozwólcie, że zarzucimy Wam bardzo bezcenną życiową rada, jaką otrzymałyśmy wprost z rąk (hmmm w sumie to nawet dosłownie) La Roji podczas ostatniego meczu właśnie:

Jeśli nie wiesz kogo przytulać, po prostu przytulaj wszystkich na raz.

Spain's Andres Iniesta is congratulated by teammates after scoring against Venezuela during their international friendly soccer match at La Rosaleda stadium in Malaga February 29, 2012. REUTERS/Marcelo del Pozo (SPAIN - Tags: SPORT SOCCER)

d

d

ts

P.S. Xabi chciał się jeszcze pożegnać...

xabi alonso

To powinno być zabronione. Po prostu zabronione.

Więcej o: